Plechová šatní skříň

Plechová šatní skříň je pomocník při odkládání věcí, které potřebujete mít v bezpečí, na trhu jsou skříňky jednoduché a obyčejné, skříňky které vám ušetří místo, skříňky se zvýšeným počtem bezpečnostních prvků, a pokud potřebujete ušetřit ještě více místa, existují i boxové šatní skříňky. Každý si vybere, a pokud potřebujete více nebo méně, vybírejte právě u nás!
A proč zrovna u nás? Naše plechová šatní skříň vám může nabídnout nejen vysokou kvalitu, nespočet druhů a provedeních, kterých je přes 340, ale hlavně sedmiletou záruku, kterou nikde jinde jen tak nenajdete. Jsme eshop s největší nabídkou, tady si určitě vyberete. A ještě k tomu, máme téměř 100% celé naší nabídky skladem, a proto můžeme okamžitě expedovat k vám!

Do školy i do garáže


Plechová šatní skříň se hodí všude tam, kam si jen zamanete, k ušetření místa vám můžeme nabídnout právě skříňku ve tvaru Z, k většímu pohodlí skříňku která je dodávána s lavečkou, nebo vzhledově hezčí plechové skříňky s dřevěným dekorem. Už není na co čekat, naše skříňky čekají právě na vás!